Kolejnym plusem jest jej wysoka wytrzymałość chemiczna

Informacje

Kategoria: Zdrowie

Tagi dla artykułu
Kolejnym plusem jest jej wysoka wytrzymałość chemiczna

Jedną z rozwojowych firm, specjalizujących się wytwórczością i dystrybucją gadżetów meblowych oraz budowlanych jest FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo działające na polskim i zagranicznym rynku jest od blisko 16 lat oraz z powodzeniem zyskuje coraz to nowszych Kontrahentów. Akcesoryjnym profilem działalności spółki są usługi odlewnicze nowoczesną metodą ciśnieniową, gwarantującą najwyższą jakość wykonania oraz trwałość. FAM oprócz tego proponuje również indywidualne rozwiązania galwaniczne, wykorzystując jedną z najnowocześniejszych w branży powłok antybakteryjnych, dodawanych do farb proszkowych. Podejście, o którym mowa cieszy się nieprzerwanym zainteresowaniem, nie jedynie ze względu na własną innowacyjność, jakkolwiek także działanie, poparte licznymi, niezależnymi testami.

Powłoka antybakteryjna FAM to koncepcja, tworząca dodatkową asekurację w miejscach takich jak: dworce, hotele oraz pensjonaty, prywatne domy lub mieszkania, publiczne budowle, jak również szkoły czy szpitale. Jej cechą wymowną jest obecność jonów srebra, wykazujących silne działanie antymikrobiologiczne. Jest szczególnym pomysłem, to naturalnie dzięki jakiemu wolno zminimalizować niebezpieczeństwo namnażania się bakterii pomiędzy pojedynczymi cyklami czyszczenia. Powyższa właściwość ma duże znaczenie wszędzie tam, w jakim miejscu na co dzień przewija się wielka ilość ludzi. Podstawową zaletą powłoki antybakteryjnej firmy FAM jest długotrwałe działanie na różnorodnego rodzaju bakterie, wirusy i grzyby i naturalny wygląd, nieodróżniający jej od powszechnie wykorzystywanych rozwiązań.

Kolejnym plusem jest jej wysoka wytrzymałość chemiczna, umożliwiająca stosowanie praktycznie wszelkich środków czystości oraz dezynfekcji, osiągalnych na rynku. Produkt jest przyjazny otoczeniu oraz opracowany zgodnie z obowiązującymi standardami. Znacznie więcej wiadomości na jego temat wolno uzyskać na domenie internetowej https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ lub po bezpośrednim kontakcie z agentem firmy FAM. Powłoka antybakteryjna jest doskonałym pomysłem w dobie licznych zagrożeń cywilizacyjnych https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ i bakteriologicznych, dotykających organizm ludzki.

Top